Više od godinu dana nakon završetka radova na izgradnji kanalizacione mreže u okviru projekta „Čista Srbija“, put do domaćinstva u ulici Kneza Mihaila 31 u Kniću i dalje nije saniran. Prema rečima meštanina čija je imovina ugrožena, oštećenje puta onemogućava normalan pristup kući i poljoprivrednom zemljištu.
Radovi na kanalizacionoj mreži u Kniću započeti su u martu 2024. godine, a nakon njihovog završetka put je ostao u lošem stanju. Meštanin Vladan Ćupić navodi da se u više navrata obraćao nadležnim institucijama, pre svega Opštini Knić, ali da konkretno rešenje i dalje izostaje.

- Osim neispunjenih obećanja, nikakvi konkretni koraci nisu preduzeti. Put nastavlja da propada, a meni je i dalje onemogućeno normalno funkcionisanje, istakao je.

On apeluje na nadležne da preduzmu hitne mere kako bi se put vratio u prvobitno stanje. Takođe, najavio je mogućnost preduzimanja pravnih koraka ukoliko problem uskoro ne bude rešen.
U Lipnici na trasi kanalizacije ulagao asfalt. Niko ne reaguje. Čekaju da prođe garancija.
A gde je ovde put?
Mislis da treba ovako da ga ostave? Mozda ce sud da vidi to drugacije po zakonu. Vidi se da je betoniran sa leve polovine. Bio je ceo betoniran sa armaturom u duzini od 130 metara. Prokopan postavljene cevi i ostavljen u ovakvom stanju.