POBEDA FUDBALERA RADNIČKOJ U PRVOJ PRIPREMNOJ UTAKMICI

U prvoj pripremnoj utakmici fudbaleri Radničkog 1923 ubedljivo su savladali ekipu Jedinstva iz Paraćina, na stadionu „Čika Dača“, rezultatom 5:0.

Kragujevčani su poveli preko mladog Ognjena Ilića u 30. minutu, da bi konačan rezultat prvog poluvremena postavio rezervista Filip Markišić, desetak minuta kasnije iz slobodnog udarca.

Novi trener Radničkog, Darko Tešović želeo je da na delu vidi sve igrače, pa je u nastavku susreta izveo kompletno novi tim.

Na gol u drugom poluvremenu čekalo se 15 minuta, kada je Vidović odbitak, a u 68. minutu u strelce se upisao i novajlija Ratković. Konačan rezultat postavio je Maksimović posle prodora po levoj strani u 80. minutu.

Narednu proveru Radnički bi trebalo da ima u četvrtak, protiv Vodojaže.