Na Prvenstvu Srbije za starije juniore u Kraljevu atletičarka AK Radnički osvojila bronzu

Prošlog vikenda Atletičari radničkog učestvovali su na prvenstvu Srbije za Starije juniore u Kraljevu. Teški vremenski uslovi uticali su na sve atletičare na takmičenju, što se odrazilo na slabije rezultate nego inače.

Najveći uspeh postigla je Magdalena Stevanović osvojivši bronzanu medalju u skoku udalj, Aleksandra Babić je zauzela  četvrto mesto u finalnoj trci na 1500 metara. Mladen Radosavljević je u finalu trke na 100m zauzeo sedmo mesto, kao i Milica Džudović u finalu discipline troskok.

Stefan Milosavljević u finalu, u troskoku nije uspeo da se domogne medalje i završio je na devetom mestu.

Maša Marinković je nastupala u tri discipline, 100m, skok udalj i troskok, ni u jednoj nije uspela da se domogne postolja, međutim vreme radi za nju pošto se nadmetala sa tri godine starijim atletičarkama.

Fotografije: AK Radnički