Kragujevački brica šišanjem prikupljao donacije za studente, a sada poziva i u Niš na protest (VIDEO)

Društvo Grad

Na protest u Niš poziva i kragujevački brica, Filip Marjanović, koji je predstavio sebe i svoj rad na Sretenjskom protestu u Kragujevcu.

Filip je na protestu u Kragujevcu, 15. februara, postavio kutiju za donacije i uspeo da sakupi oko 67.000 dinara za studente, umesto da šišanje naplaćuje. Za Glas Šumadije, Filip priča da se ovim poslom bavi godinu i po dana i da je zbog toga poželeo da ostane u Srbiji.

Na pitanje odakle mu inspiracija da sakuplja novac za studente šišajući na ulici tokom protesta, odgovorio je: „Mislim da moramo da se držimo zajedno, jer niko od nas nije sam u ovome.“

  • Pozitivnih i lepih komentara je bilo puno, i to su najlepše stvari koje možete da čujete. Loših komentara je bilo, ali se uvek fokusiram samo na ono što je dobro. U ovoj borbi za studente pomažu svi ljudi koji daju osmeh – dodao je Filip.

Kragujevački brica poziva sve građane na protest u Niš, 01. marta, gde će šišati i sakupljati novac.

Tagovi:

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.