Navijači Radničkog iz Kragujevca, „Crveni đavoli“, ove nedelje imaće pune ruke posla. Veoma uspešna sezona Radničkog dovela je do dve veoma bitne utakmice za fudbalski i odbojkaški klub.
- U sredu stavljamo krunu na sjajnu sezonu naših odbojkaša, borimo se za titulu, za duplu krunu koju je Kragujevac čekao godinama. Potreban nam je pun grad, puna dvorana, glas koji će poneti naše momke do istorijskog uspeha, istakli su navijači Radničkog.

- U nedelju nas čeka teška fudbalska bitka za Evropu protiv rivala koji protiv nas uvek daje više od sebe. Ovo nije obična utakmica, ovo je meč u kojem se bori za čast, za klub, za grad, dodali su.

- Ovo su trenuci kada Radnički mora da oseti da nije sam, kada tribine moraju da budu pune! Svi na tribine, za titulu, za Evropu, za Kragujevac, kažu Đavoli.
Pozvali su Kragujevčane da zajedno sa njima budu deo velikog trenutka za Kragujevac i Radnički.
- Pred nama su dve utakmice koje će se pamtiti, dve borbe u kojima je podrška sa tribina važnija nego ikada, rekli su.